Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości  Home zapraszamy do udziału w konsultacjach Modelu programu aktywizacji zawodowej osób z ASD
zapraszamy do udziału w konsultacjach Modelu programu aktywizacji zawodowej osób z ASD PDF Drukuj Email

Poniżej prezentujemy pierwszą wersję opracowanego przez zespół Fundacji SYNAPSIS Modelu aktywizacji osób z zespołem Aspergera na rynku pracy. Model powstawał przez ponad rok w ramach innowacyjnego projektu "Zatrudnij ASa". Model jest pierwszą w Polsce kompleksową propozycją aktywizacji zawodowej osób z ASD. W pracy nad nim korzystaliśmy z doświadczeń duńskich i brytyjskich, dostosowując niektóre elementy tam wypracowanych Modeli aktywizacji do polskich warunków.

Niniejszy Model oddajemy Państwu do uważnej lektury licząc na komentarze i uwagi. Zostaną one wzięte pod uwagę w opracowaniu ostatecznej wersji Modelu, który - z racji swoich przyszłych zastosowań - musi być w każdym miejscu precyzyjny i merytorycznie poprawny. Z góry dziękujemy za wzięcie udział w konsultacjach  poprzez uzupełnienie załączonego niżej formularza i wysłanie go na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Czekamy na Państwa uwagi do dnia 8 sierpnia 2012.

 

Model wraz z załącznikami (pdf)

Karta konsultacji Modelu