Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości  Home as z rękawa
as z rękawa PDF Drukuj Email

As-karta1 As-karta2

AS wyróżnia się na tle innych kart z talii i jest w stanie z łatwością je przebić. Dlatego warto mieć ASa w rękawie i pracownika z autyzmem w zespole. Jeśli zaś nie lubi się gier karcianych lub nie jest się pracodawcą to i tak zawsze można wspierać ideę osób z autyzem, których symbolem jest właśnie AS.

Zachęcamy więc do dołączenia do grona ludzi, które swoją pracą i energią wspierają aktywizację zawodową osób z ASD. Co można zrobić? Na przykład wykonać sobie zdjęcie z ASem i umieścić je na swojej i naszej tablicy na facebooku. Przykładem niech będą uczestnicy naszych ostatnich konferencji, których zdjęcia znajdziecie w galerii na naszym profilu.

A więc do rzeczy. Wydrukuj ze strony www.zatrudnij-asa.pl rewers lub awers „karty ASa” i zrób sobie z nią zdjęcie. Możesz też wkleić motyw graficzny w swoją fotkę za pomocą prostego programu do obróbki zdjęć lub uwiecznić na fotografii wyciągnięcie ASa z dowolnej talii kart lub z rękawa. Ważne by stworzyć materiał wizualny prezentujący Ciebie i „kartę ASa”, a następnie umieścić go na naszej i Twojej tablicy wraz z hasłem „Wspieram zatrudnienie osób z autyzmem” i dowolnym komentarzem.

Włącz się do akcji! Zachęć do tego samego znajomych. Najfajniejsze zdjęcia nagrodzimy nagrodami książkowymi i naszymi niebieskimi kubkami.

nasz profil facebookowy: www.facebook.com/zatrudnij.asa

awers i rewers karty w jpg do ściągnięcia: awers  |  rewers

   

3 1 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12