Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości  Home Zapraszamy na seminarium „Dobre praktyki w aktywizacji zawodowej osób z autyzmem i zespołem Aspergera w kontekście odpowiedzialności społecznej organizacji”.
Zapraszamy na seminarium „Dobre praktyki w aktywizacji zawodowej osób z autyzmem i zespołem Aspergera w kontekście odpowiedzialności społecznej organizacji”. PDF Drukuj Email

Fundacja SYNAPSIS zaprasza na seminarium „Dobre praktyki w aktywizacji zawodowej osób z autyzmem i zespołem Aspergera w kontekście odpowiedzialności społecznej organizacji” realizowane w ramach projektu Wsparcie osób z autyzmem II” Program Operacyjny Kapitał Ludzki 2007-2013 Priorytet I Działanie
1.3 Poddziałanie 1.3.6

Seminarium odbędzie się 29 sierpnia 2013 w siedzibie Fundacji SYNAPSIS przy ul. Ondraszka 3 w godz. 9.30 – 12.00

Spotkanie poprowadzi Wioletta Borys-Kierszniewska – specjalista ds. aktywizacji i współpracy
z pracodawcami oraz Magdalena Marczakiewicz – ekspert CSR, PR Manager IQ Marketing Sp. z o.o.

Zachęcamy do spotkania i rozmowy o możliwościach zatrudniania osób z autyzmem oraz korzyściach dla organizacji.

Program spotkania

9.30 – 11.15

Społeczna odpowiedzialność organizacji w kontekście zatrudnienia osób niepełnosprawnych w szczególności osób z autyzmem i zespołem Aspergera.

Korzyści dla pracodawcy – case study stażu osoby z zespołem Aspergera w IQ Marketing Sp. z o.o.

11.15 – 11.30 Przerwa

11.30 – 12.00 Dobre praktyki w aktywizacji zawodowej – dyskusja

Osoby chętne prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 26 sierpnia 2013 na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Liczba miejsc ograniczona. Udział w seminarium jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.