Home model i poradniki
model i poradniki
model aktywizacji zawodowej osób z zespołem Aspergera PDF Drukuj Email
Wpisany przez as   
czwartek, 18 października 2012 11:18

Prezentujemy pierwszy w Polsce, stworzony przez Fundację SYNAPSIS model aktywizacji zawodowej i społecznej osób z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących osób z autyzmem. Model jest wynikiem pracy kilkunastoosobowego zespołu projektu "Zatrudnij ASA", który dokument opracował, przetestował i poddał społecznym konsultacjom. Mamy nadzieję, że Model stanie się przydatnym poradnikiem dla wszystkich osób i podmiotów zainteresowanych tematem aktywizacji zawodowej osób z autyzmem. Model zostaje udostępniony do dowolnego wykorzystania, również jako podstawa pod działania projektowe różnych podmiotów aktywnych w obszarze pomocy i wsparcia osobom z autyzmem czy instytucji rynku pracy i otoczenia rynku pracy.

Zapoznaj się z Modelem
 
broszura informacyjna "Zatrudnianie osób z zespołem Aspergera i wysokofunkcjonujących osób z autyzmem" PDF Drukuj Email
Wpisany przez as   
czwartek, 18 października 2012 10:37

Prezentujemy przydatną, szesnaststronicową broszurę na temat praktyki zatrudniania osób z zspołem Aspergera i wysokofunkcjonujących osób z autyzmem. Broszura została również wydana na papierze.

Zapoznaj się z broszurą

Poprawiony: czwartek, 18 października 2012 11:17
 
poradnik "Zatrudnienie osób z zespołem Aspergera" PDF Drukuj Email
Wpisany przez as   
wtorek, 11 września 2012 11:11

"Zatrudnienie osób z Zespołem Aspergera" to publikacja wydana przez Fundację SYNAPSIS z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych tematyką zatrudnienia osób z ASD. Do tej pory książka dostępna była w wersji drukowanej. Z przyjemnością więc udostępniamy ją w formie elektronicznej (PDF).

Pobierz książkę