Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language


Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /plugins/system/jfrouter.php:301) in /plugins/system/jfrouter.php on line 316

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /plugins/system/jfrouter.php:301) in /plugins/system/jfrouter.php on line 317

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /plugins/system/jfrouter.php:301) in /plugins/system/jfrouter.php on line 318
Wydarzenia
Home wydarzenia
Wydarzenia
konferencja "Zatrudnij ASA" PDF Print E-mail
Written by as   
Thursday, 18 October 2012 06:55

Zapraszamy na dwudniową konferencję "Zatrudnij ASA. Aktywizacja zawodowa i społeczna osób z autyzmem i zespołem Aspergera". Konferencja odbędzie się w dniach 29 i 30 listopada 2012 w Centrum Konferencyjno-Kongresowym Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie. Zaprezentowane zostaną na niej doświadczenia organizacji aktywizujących osoby z zaburzeniami spektrum autyzmu z Polski, Danii, Francji i Wielkiej Brytanii. Konferencja jest bezpłatna. Konieczne jest dokonanie rejestracji poprzez formularz elektroniczny. Liczba miejsc ograniczona. Termin przyjmowania zgłoszeń to 16 listopada 2012.

Program konferencji "Zatrudnij ASA"

Last Updated on Friday, 23 November 2012 13:28
 
seminaria „Jak wykorzystać potencjał osób z zespołem Aspergera na rynku pracy?”. PDF Print E-mail
Written by as   
Thursday, 20 September 2012 10:55

Zespół projektu „Zatrudnij ASa” zaprasza na dwa seminaria upowszechniające „Jak wykorzystać potencjał osób z zespołem Aspergera na rynku pracy?”. Jednodniowe szkolenia odbędą się w siedzibie Fundacji SYNAPSIS przy ulicy Ondraszka 3 w Warszawie w dniach 25 oraz 26 października. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zgłoszenie na jedną z edycji. W czasie spotkania zostaną przybliżone założenie opracowanego przez zespół projektu "Zatrudnij ASA" Modelu aktywizacji zawodowej i społecznej osób z autyzmem. Uczestnicy będą mieli możliwość swobodnej konsultacji Modelu z jego autorami.

Udział w seminariach mogą wziąć jedynie osoby zameldowane w województwie mazowieckim. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o uczestnictwie w seminarium wydanego przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Nauczycieli.

Program seminariów

Model aktywizacji zawodowej i społecznej osób z autyzmem

Elektroniczny formularz zgłoszeniowy

Last Updated on Friday, 21 September 2012 15:42
 
seminaria w Radomiu, Ciechanowie i Ostrołęce PDF Print E-mail
Written by as   
Tuesday, 11 September 2012 11:04

Zespół projektu „Zatrudnij ASa” zaprasza na trzy szkolenia z zakresu użytkowania produktu prowadzącego do aktywizacji zawodowej osób z zaburzeniami ze spektrum autyzmu.

Warsztaty są efektem opracowania i przetestowania Modelu aktywizacji zawodowej osób z zespołem Aspergera. Warsztaty odbędą się w Radomiu (4 października), Ciechanowie (5 października) oraz Ostrołęce (11 października). Poprowadzą je Szymon Kukanow (terapeuta) oraz Wioletta Borys-Kierszniewska (trener).

W kolejnych blokach szkolenia omawiane będą m. in. programy treningów i kursów prowadzonych dla uczestników projektów (IT, biurowe, treningi umiejętności społecznych), zasady prowadzenia doradztwa zawodowego, zagadnienie z zakresu pozyskiwania dla uczestników projektów aktywizacyjnych staży zawodowych,  dobre praktyki z zakresu komunikacji zespołów projektowych z pracodawcami.

Szkolenia przeznaczone są dla lokalnych organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy osobom z autyzmem. Mogą w nich wziąć udział również inne osoby zainteresowane tematyką szkolenia (np. członkowie rodzin osób z ASD zainteresowani możliwościami aktywizacji zawodowej ich bliskich).

Poniżej prezentujemy szczegółowy program szkoleń oraz informacje o miejscu i czasie ich odbywania się.

Szkolenie w Radomiu  /  Szkolenie w Ciechanowie  /  Szkolenie w Ostrołęce

Na szkolenia można zapisać się poprzez uzupełnienie formularza elektronicznego.

Udział w nich mogą wziąć jedynie osoby zameldowane w województwie mazowieckim.